Hotel aktuálne funguje v režime  OP. Viac informácií najdete tu.

Masáže

Objednávku je potrebné spraviť priamo na recepcii v hoteli, minimálne 24 hodín vopred. Radi Vám zabezpečíme nasledujúce masáže:

Klasická masáž

Na zlepšenie cirkulácie kyslíka do telesných tkanív. Ponúkame čiastočnú, t.j. cca 25 minút, alebo celotelovú, cca 50 min.

Relaxačná masáž

Ide o špecifickú masáž, ktorej hlavnou úlohou je odstránenie bolesti a stuhnutého krku, bolesti hlavy a chrbtice. V ponuke čiastočná alebo celotelová masáž – 25 alebo 50 minút.

Športová masáž

Športová masáž je najviac podobná klasickej masáži. Rozdiel je však v slede, rytme a intenzite vykonávania masážnych hmatov. Cieľom športovej masáže je dopomôcť k podaniu maximálneho výkonu, a tiež urýchliť regeneráciu organizmu po výkone. Výber podľa svalovej partie. Trvanie približne 20 minút.

Reflexná masáž

Je forma špeciálnej reflexnej terapie, pri ktorej sa liečebný zásah vykonáva predovšetkým cestou nervových spojov a zakončení v oblasti zvolených reflexných oblúkov. Ide o manuálny liečebný zásah na povrchu tela, a to v miestach ochorením vyvolaných reflexných zmien. Trvanie približne 25 minút.

Relaxačná miestnosť