Lokalita

Hotel Ostredok sa nachádza v najkrajšej časti Nízkych Tatier – v Jasnej, 15 km od Liptovského Mikuláša, 33 km od Popradu a 300 km od Bratislavy. Je súčasťou prekrásneho kraja Liptov, ktorý je známy svojimi termálnymi kúpaliskami, nádhernou prírodou, kultúrno-historickými pamiatkami, lyžiarskymi strediskami, jaskyňami alebo skanzenmi. Hotel leží v nadmorskej výške 1100 m v centre najznámejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Ski Jasná. Len 50 m od hotela je nástupná stanica novej sedačkovej lanovky, nadväzujúcej na ďalšie lanovky a vleky.
Jeho krstnou mamou sa stala najúspešnejšia slovenská olympionička zo ZOH 2010, Anastasiya Kuzmina, ktorá má v našom hoteli apartmán so svojim menom.

Izby

Návštevníkom hotela Ostredok je k dispozícii 26 dvojlôžkových izieb, 4 apartmány s jednou spálňou a 1 apartmán s 2 spálňami. Môžete si vybrať medzi manželskou aj oddelenou posteľou. Do každej izby je možné umiestniť jednu prístelku. Možnosť druhej prístelky je iba v prípade, že na oboch prístelkách spia deti do 12 rokov. Každá izba je vybavená štandardným zariadením ako je predsieň, farebný televízor a satelit, telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom, sociálne zariadenie/ WC. Apartmány sú nadštandardne zariadené moderným nábytkom a okrem štandardnej výbavy ako pri dvojposteľových izbách tu nájdete navyše obývaciu miestnosť, spálňu a minibar.

Reštaurácia a bar

Otvorený priestor, romantika, príjemná atmosféra a kreatívna kuchyňa sú synonymá, ktoré vystihujú štýlovú reštauráciu La Collina. Nádherný výhľad na Chopok umocňuje zážitok z jedla a pobytu. Vychutnajte si po celodennom výlete či športe vynikajúcu kuchyňu s tradičnými slovenskými, talianskymi a medzinárodnými špecialitami z čerstvých a kvalitných surovín.Súčasťou reštaurácie je aj bar, ktorý je perfektným miestom pre posedenie pri káve alebo koktejly, ale taktiež ideálne miesto pre obchodné stretnutia. V Lounge-bare si hostia môžu vychutnať svoj drink s originálnou cigarou.

Stretnutia a konferencie

Priestory hotela Ostredok*** sú pripravené pre organizáciu podujatí rôzneho zamerania, ako sú konferencie, kongresy, obchodné rokovania, semináre, workshopy , školenia, firemné a marketingové prezentácie , team – buildingy. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na internet.

Ostatné služby

Súčasťou hotela je wellness, 3 sauny /fínska, infra, parná/ a jacuzza, kde si hostia môžu zregenerovať svoje sily po namáhavom dni plnom zábavy či športovania a taktiež detský kútik s X-boxom, kde sa možu zabaviť veľkí aj malí.