Ubytovanie na Hoteli Ostredok***

Ideálna poloha Hotela Ostredok*** na konci Demänovskej doliny Vás delí len pár krokov od letných a zimných aktivít v okolí.
Panoramatický výhľad, blízkosť, dostupnosť služieb a zároveň dokonalé súkromie a pokoj Vám ponúkajú izby na Hoteli Ostredok***.

Hotel Ostredok*** poskytuje ubytovanie v priestranných dvojlôžkových izbách a luxusných apartmánoch. Celková kapacita hotela Ostredok je 98 lôžok.

Dvojlôžková izba

Dvojlôžkové izby s atraktívnym výhľadom na stredisko a na Chopok sú priestranné s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek. Každá izba disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a samostatnou toaletou. Sú ideálne pre dlhodobé pobyty ale aj náročnejších hostí.

Vybavenie izieb:

LCD TV
Satelitné pripojenie
Telefón
Wi-Fi pripojenie

Apartmán

Pohodlne, štýlovo a vkusne zariadené apartmány ponúka priestrannú obývaciu a spálňovú časť. Každý apartmán disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a samostatnou toaletou. V apartmánoch sa nachádza aj chladnička. Navodzujú pocit pohodlia a vzhľadom na svoju rozlohu je ideálnym miestom pre náročnejších hostí a dlhodobé pobyty. V hoteli sa nacházdajú štyri jednospálňové a jeden dvojspálňový apartmán LUX.

Vybavenie apartmánov:

LCD TV
Satelitné pripojenie
Telefón
Wi-Fi pripojenie
Chladnička

Izba Hotel Ostredok***